

Наши пензионери су градили Републику Српску. Данас је ред на нас да покажемо поштовање. Пензија мора бити достојанствена, а лијекови бесплатни. Њихова сигурност и мирна старост су наша обавеза.

На 24. Фестивалу фолклора у Трбовљу. Разговори са нашим народом, представницима институција и удружења потврдили су једно: дијаспора је наша снага. Наша политика је да их укључимо у доношење одлука, да им отворимо врата институција и омогућимо да своје знање и искуство унесу у развој Републике Српске.

На концерту са омладином. Пред нама је још много лијепих тренутака, прилика и успомена. Млади заслужују шансу овдје, сигуран посао, фер услове, простор и прилику да се боре за своју генерацију!